Αρχική Σελίδα » Αθλητικά »

Κυπελλο Ερασιτεχνών 1η φάση

Εγινε η κλήρωση της 1ης φάσης του κυπέλλου ερασιτεχνών. Ο Α.Π.Ο.Επισκοπικού θα αναμετρηθεί με τον Π.Α.Ο. Κουτσελιού στο γήπεδο Κουτσελιού την Κυριακή 25 Αυγούστου και ώρα 16.45.

Καλή αγωνιστική σεζόν σε όλες τις ομάδες

 

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της 1ης φάσης

 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ

Σαβ 24 Αυγ

17:30

ΝΗΣΟΥ

Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

Σαβ 24 Αυγ

17:30

ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ

Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ

Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ

Σαβ 24 Αυγ

17:30

ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Α.Ο.ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Μ.Α.Σ.ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

Σαβ 24 Αυγ

17:30

ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

Π.Α.Σ.ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

Σαβ 24 Αυγ

17:30

ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ (Ε.Π.Σ.ΗΠ.)

Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95

Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ

Σαβ 24 Αυγ

17:30

ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ

Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗ

Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Σαβ 24 Αυγ

17:30

ΜΕΤΣΟΒΟΥ

Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟ

Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ

Σαβ 24 Αυγ

17:30

ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΔΡΟΣΟΧΩΡ

Σαβ 24 Αυγ

17:30

ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ

Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑ

Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ

Σαβ 24 Αυγ

17:30

ΚΑΤΣΙΚΑΣ

Π.Α.Σ.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

Α.Ο. ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ ΠΥΡΡΟΣ

Σαβ 24 Αυγ

17:30

ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ

Π.Α.Ο. ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ

Α.Ο.ΠΑΝΑΜΠΕΛΕΙΑΚΟΣ

Σαβ 24 Αυγ

20:00

ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ (Ε.Π.Σ.ΗΠ.)

Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ

Σαβ 24 Αυγ

17:30

ΚΡΥΦΟΒΟΥ

Α.Ο.ΒΑΡΥΑΔΩΝ

Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ

Κυρ 25 Αυγ

16:45

ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ

ΠΑΣ ΠΑΣΣΑΡΩΝ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ

ΠΑΟ ΑΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

Κυρ 25 Αυγ

16:45

ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ

ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛ.

ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ

Κυρ 25 Αυγ

16:45

ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ

Α.Ε. ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006

Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ

Κυρ 25 Αυγ

16:45

ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ

Α.Σ.ΚΑΛΠΑΚΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ

Π.Α.Σ.ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Κυρ 25 Αυγ

16:45

ΠΕΔΙΝΗΣ

Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ

Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ

Κυρ 25 Αυγ

16:45

ΛΟΓΓΑΔΩΝ (ΧΟΡΤΟ)

ΠΑΣ ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ

Α.Ο.ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

Κυρ 25 Αυγ

16:45

ΚΑΤΣΙΚΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)

Α.Ο.ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ

Α.Ο. ΜΑΒΙΛΗΣ

Κυρ 25 Αυγ

16:45

ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ (Ε.Π.Σ.ΗΠ.)

Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ

Α.Ο.ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ

Κυρ 25 Αυγ

16:45

ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ

Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ

Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ

Δευ 26 Αυγ

17:30

ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ (Ε.Π.Σ.ΗΠ.)

Α.Π.Ο.Ε.Λ.

Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΣ

Δευ 26 Αυγ

20:00

ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ (Ε.Π.Σ.ΗΠ.)

Α.Ο.ΣΥΡΡΑΚΟΥ

Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ

Τετ 28 Αυγ

17:30

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ

Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ

Τετ 28 Αυγ

17:30

ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ

Α.Ε.ΑΝΑΓ.ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ

Π.Α.Ο.ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Τετ 28 Αυγ

17:30

ΑΜΦΙΘΕΑΣ

Α.Ο.ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ

Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ

Τετ 28 Αυγ

17:30

Π.Ε.Α.Κ.Ι.

Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Α.Ο. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΑΧΗΣ

Τετ 28 Αυγ

17:30

ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ (Ε.Π.Σ.ΗΠ.)

Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ

Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

Τετ 28 Αυγ

17:30

ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ

ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ

Α.Ε.Σ.ΘΕΡΙΑΚΗΣΙΟΥ